Tel: (650) 938-3500 (US) Polska
USB Business Cards
Pojemność
2GB
4GB
8GB
16GB
32GB
64GB
128GB
Realizacja
5 dni roboczych
Kolory
Środowisko naturalne Plastik używany do produkcji wewnętrznych, niewidocznych komponentów pochodzi w 100% z surowców wtórnych.

Ten produkt jest w pełni zgodny z dyrektywą RoHS (EU Restriction of hazardous substances). Zobacz certyfikat

Znakowanie
Drukowanie cyfrowe
Powierzchnia druku
Oznaczenie powierzchni druku

Drukowanie cyfrowe
Przód (powierzchnia): 84.5mm X 53mm
Tył (powierzchnia): 84.5mm X 53mm

Wafer Karta USB Usługi

Funkcja AutoRun
AutoRun to funkcja, dzięki której Twoje dane (np. prezentacja) zapisane na spersonalizowanej karcie pamięci uruchomią się automatycznie, gdy użytkownik podłączy kartę USB do swojego komputera
Wgrywanie danych
Na Twoje pamięci USB możemy wgrać prezentacje, katalogi, filmy, pliki muzyczne lub wszelkie inne materiały promocyjne.
Blokada danych
Jeśli chcesz uchronić swoje dane przed usunięciem ich przez użytkownika końcowego, warto rozważyć zakup dwustrefowej pamięci USB.
Etykieta woluminu
"Etykieta woluminu" to nazwa przypisywana do pendrive'a podczas pierwszego sformatowania lub utworzenia dysku. Możemy spersonalizować tę nazwę według Twoich potrzeb.

Wafer Karta USB Akcesoria:

Bambusowe pudełko kompozytowe średnie
Wykonane z eko-hybrydowego materiału zawierającego 40% włóknistego bambusa w celu zmniejszenia zużycia plastiku, to pudełko posiada przezroczyste okienko, w którym pięknie prezentuje się Twój promocyjny gadżet. Mocne magnesy to także zaleta pudełka, które idealnie sprawdzi się na kolejnym evencie.
Opakowanie Blister
Opakowanie Blister wykonane jest z przezroczystego PVC, posiada otwór do zawieszenia i białą kartę jako podkładkę. Jeśli wolisz, możemy zadrukować ją w pełnym kolorze. Opakowanie Blister ma również miejsce wycięte pod pasek na szyję, jeśli taki jest potrzebny.
Pudełko magnetyczne karta
Pudełko magnetyczne - karta to stylowe rozwiązanie dopasowane idealnie do potrzeb prezentacji naszych modeli. Jest zamykane na mocne magnetyczne zatrzaski, a w środku wyłożone cienką pianką. Dodatkowo pudełko oferuje dużą powierzchnię znakowania.
Pudełko magnetyczne Medium
Pudełko magnetyczne duże to większa wersja  podstawowego  pudełka i biała pianka również wycinana jest pod kształt danego modelu.  Na górnej części z przeźroczystego plastiku możemy sitodrukiem nanieść Twoje logo.
Pasek na szyję
Pasek umożliwia użytkownikowi powieszenie produktu wokół szyi, sprzedawany jest bez personalizacji (bez nadruku) i ma 7mm szerokości.
Opakowanie aluminiowe
Aluminiowe pudełko wypełnione jest białą pianką, która wycięta jest tak, aby pasowała do wybranego produktu. Wieczko służyć może jako duża powierzchnia znakowania dla twojego logo. Pudełko nie tylko ładnie wygląda, ale też chroni produkt w środku.
Smyczka z opcją znakowania
Personalizowany pasek na szyję ma 12mm szerokości i można na nim nadrukować Twoje logo. Produkt umożliwia zawieszenie go na szyję.

Wafer Karta USB Specyfikacje techniczne:

Wymiary i wagaDługość: 85.5mm (3.37 Cali)
Szerokość: 54mm (2.13 Cali)
Wysokość: 2.2mm (0.09 Cali)
Waga: 12.63 gram (0.45 Uncji)


Zobacz wymiarowy schemat
Warunki pracy
  • Temperatura eksploatacji: 0° to 45° C (32° to 113° F)
  • Wilgotność względna: 0% to 95% bez kondensacji
  • Maksymalna wysokość eksploatacji: 3,000m (9,842 f)

Zobacz CE & FCC certyfikat
Opakowanie standardowePakowane w indywidualne półprzezroczyste woreczki z materiału roślinopochodnego, które są w pełni biodegradowalne i o wiele bardziej przyjazne środowisku niż plastikowe woreczki strunowe. Zobacz inne opakowania w sekcji.
Wymagania systemoweWindows 2000/XP/2003/Vista, Mac OS X i wyżej.

vista flash drive
Wsparcie Windows ReadyBoostflash drive bag Następujące pojemności pamięci tego modelu wspierają Windows ReadyBoost 2GB, 4GB, 8GB, 16GB

Próbki

Samples-Wafer
Download PDF